Koła zainteresowań

KOŁA ZAINTERESOWAŃ na rok szkolny 2017/2018

NAUCZYCIEL Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
I.Łapicz   Zajęcia rozwijające zainteresowania 1a 11:50-12:35   Zajęcia dyd.-wyr. 1a

8:45-9:40

 
S.Sowa   Zajęcia przyrodnicze
(co 2 tyg. 1b 9:50 – 10:35)
  Zajęcia dyd.-wyr. 1b

11:50 – 12:35

4cd 13:45-14:30

4ab 14:40 – 15:25

 
M.Bokuniewicz Zajęcia dyd.-wyr. 2a

8:55-9:40

      Zajęcia rozwijające zainteresowania 8:55-9:40
E.Józefiok-Matura Gry i zabawy

12:50-13:35

  Zajęcia dyd.-wyr. 3a 12:50-13:35    
A.Młotek     Zajęcia dyd.-wyr. 3b

10:45-11:30

   
B.Armatys     Zajęcia dyd.-wyr. 3c

8:55-9:40

Zajęcia dyd.-wyr. 3d

8:00-8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania

12:50 – 13:35

   
N.Latosińska Zajęcia rozwijające zainteresowania 3d

11:50 – 12:35

       
I.Adamczyk     Zajęcia dyd.-wyr. 3e

8:00-8:45

Gry i zabawy dyd.

12:50 – 13:35

   
G.Skrzyczek     Zajęcia dyd.-wyr. 4a i 4b

13:45-14:30

Gry i zabawy z komputerem

11:50 – 12:35

Zajęcia dyd.-wyr. 4c

11:50-12:35

A.Galwas   Zajęcia z j. ang (kl 3a i 3c)

9:50 – 10:35

     
H.Miera Zajęcia dyd.-wyr. 7b j.polski

07:10 – 7:55

 

Zajęcia dyd.-wyr. 6ab j.polski

8:00 – 8:45

Zajęcia dyd.-wyr. 7ac j.polski

14:40 – 15:25

  Zajęcia dyd.-wyr. 6c j.polski

13:45-14:30

 
K.Skudlik     English Maths

13:45-14:30

  Zajęcia dyd.-wyr. kl.7 matematyka

07:10 – 7:55

S.Więcławik Zajęcia rozwijające zainteresowania sportowe 4b

8:00 – 8:45

    Zajęcia rozwijające zainteresowania sportowe 7ac

7:10 – 7:55

 
B. Wyderka- Bromber   Zajęcia przyrodnicze

14:40-15:25

     
B.Kubik Zajęcia dyd.-wyr. klasy 6

8:00- 8:45

matematyka

Zajęcia dyd.-wyr. kl. 5

7:10- 7:55

matematyka

     
J.Mróz     Zajęcia z j. ang

14:40-15:25

   
J.Janas         Gry i zabawy z

 j. polskiego

13:45-14:30

K.Koroszec-Króliczek   Odyseja Umysłu

14:40-15:25

     

 

J.Klepek 13:45-14:30

matematyka

      13:45-14:30

matematyka

M.Buczek         Siatkówka

14:40 – 15:250

Z.Widuch     Zajęcia sportowe

14:30
(po wcześniejszejszym ustaleniu z nauczycielem)

   
J.Milej   Kółko muzyczne

14:40 – 15:25

     
M.Mihilewicz       Kółko plastyczne

13:45-14:30

 
I.Zmorzyńska-Gierczak     Kółko filmowe

13:45-14:30

   
P.Noparlik Spotkania z historią

13:45-14:30

       
K.Waloszczyk kl.7 j.niem (2 i 4 tydz)

7:15 – 8:00

       
B.Labus     Gry i zabawy

11:50 – 12:35

   
M.Kalka Gry i zabawy – historia

14:30 – 15:15

       
H.Palka       Gry i zabawy logopedyczne

8:00-8:45

 
B.Kończak Zajęcia dyd.-wyr. 5ac

12:50 – 13:35

Język polski

Zajęcia biblioterapeutyczne

 i inne wg potrzeb

8:15 – 9:00

  Zajęcia dyd.-wy 5b Język polski

8:00-8:45

 
J.Pierończyk       Odyseja Umysłu

14:45-16:00

 
G.Stronk       Zabawy z plastyką

8:00 – 8:45

 
E.Putko       Gry i zabawy świetlicowe

8:45 – 9:30

 
G.Kubica Aktyw biblioteczny

13:45-14:30

       
           

 

Dodaj komentarz